Pavla Veselá

majitelka realitní kanceláře

Hlavní město Praha

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Pavla Veselá.

Pavla Veselá vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Pavla Veselá, která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením VESELÁ reality, partner Justo (dále jen „VESELÁ reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář VESELÁ reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Pavla Veselá.

Správcem osobních údajů je VESELÁ reality, partner Justo.

Pavla Veselá je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Pavla Veselá informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi VESELÁ reality, partner Justo a spotřebitelem. Pavla Veselá ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce VESELÁ reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.