Pavla Veselá

majitelka realitní kanceláře

Hlavní město Praha

Volat

Jednou mi jeden klient řekl úžasnou větu. „Paní Veselá vy máte krásné povolání, protože hledáte lidem nový domov“

Při setkání s klientem je pro mě důležité si ho vyslechnout a pochopit, co chce řešit a co ho trápí. Po vyhodnocení jeho situace mu nabídnu řešení, jak bych věci řešila já na jeho místě.

Působím v realitách od roku 2012. především v Praze, Středočeském kraji a občas v Podkrkonoší.

Za dobu podnikání v realitách jsem zažila různé nepředvídatelné situace, které jsem úspěšně vyřešila. To co se klientovi může zdát složité a neřešitelné, je pro mě běžná praxe.

Nabízím Vám své služby při zprostředkování PRODEJE nebo PRONÁJMU bytu, domu, pozemku, garáže, chaty nebo jiného objektu.

Osobní setkání je možné dle předchozí dohody na místě, které Vám vyhovuje nebo přes aplikaci Teams v pohodlí Vašeho domova.

Nabízím Vám ke zhotovení i další služby jako PENB, inspekci nemovitosti, odhad k dědickému řízení nebo odhad tržní ceny.

Od počátku jsem spolupracovala s realitní společností Re/max posléze Reality 11 a nyní spolupracuji s moderní společností JUSTO Česká republika.

Přeji si, abyste měli oprávněný pocit, že při prodeji nemovitosti v hodnotě několika miliónů korun dostáváte kvalitní realitní služby.


VESELÁ reality, partner Justo